Czekamy na wszystkich

Obóz już stoi i czeka na przybycie drużyn! Teraz zostało nam dopięcie ostatnich drobiazgów i posprzątanie po pracy. Magazyny są pełne, sprzęt przygotowany, miejsca na podobozy wybrane a komendy i kolonie zuchowe są już rozstawione. Kwaterka wyciska z siebie ostatnie poty, żeby przed przyjazdem obozu wszystko było piękne i błyszczące.

Ekipa organizująca obóz też ma bardzo dużo na barkach. Zorganizowanie hurtowni czy dopięcie wszelkich formalności są dość trudnymi zadaniami, które wymagają sporego zaangażowania, czasu i chęci. Oczywiście to tylko drobny przykład obowiązków komendy obozu.
Są tutaj też już z nami osoby spoza komendy, które pomagają nam w prowadzeniu obozu. Póki co jest z nami ratownik wodny i dostawczyni, ale jeszcze przed przyjazdem wszystkich uczestników, będzie tu z nami cała kadra cywilna!

Humory zdecydowanie wszystkim dopisują. Dzisiaj szykuje się ostatnie ognisko w naszym gronie, na którym odbędzie się najlepszy festiwal muzyczny w rejonie – BORNSTOCK.
Drużynowi już czekają w Warszawie na jutrzejszy poranek i jutro o 6:15 się wszyscy spotkają!

Niżej wrzucam trochę zdjęć z ostatnich dni.

Też udało się znaleźć na telefonie Elfa jakieś zdjęcie zakopanego w lesie TIRa:

I na kwaterce mieliśmy też już dwie imprezy urodzinowe:

A tutaj kilka zdjęć z dzisiaj:

Póki co tyle. Jeśli starczy nam czasu to jutro podzielimy się z Wami naszymi surowymi budowlami a jak już przyjedzie obóz to spodziewajcie się relacji z życia drużyn!

Jedna uwaga do wpisu “Czekamy na wszystkich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s