Wyjazd na obóz

Szanowni Rodzice,
wyjazd na obóz zbliża się coraz szybciej.
Ważne informacje dotyczące wyjazdu:
Termin wyjazdu: 14.08.2020, godz. 7:00
Miejsce zbiórki: Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339,
Św. Bonifacego 10 02-914 Warszawa
Każdy uczestnik musi przynieść w dniu wyjazdu oświadczenie wysłane mailem przez drużynowych, podpisane przez obydwu rodziców.
Bez oświadczenia oddanego w dniu wyjazdu uczestnicy nie będą mogli wyjechać na obóz!
W związku z sytuacją epidemiologiczną, uprzejmie proszę, żeby każdy rodzic miał maseczkę przy odprowadzaniu dziecka. Harcerze też na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu przychodzą w maseczkach.
W tym roku wprowadzamy przy szkole strefę „bez rodzica”. Odprowadzając syna/córkę należy się z nimi pożegnać przed przekroczeniem bramy szkoły. W przypadku zuchów, jedynie jeden rodzic może odprowadzić zucha w okolice autokaru, żeby zanieść plecak. Zachęcamy też do zajęcia dużej powierzchni chodnika wzdłuż ul. Bonifacego, a niekoniecznie czekanie tuż przy bramie. Będzie można pomachać jeszcze, kiedy autokar będzie odjeżdżał 😉
Przypominamy, że każdy uczestnik musi na obóz być wyposażony w maseczkę wielorazowego użytku i własny bidon. W związku z ograniczeniami w wychodzeniu poza miejsce wypoczynku, tegoroczne wędrówki będą odbywały się tylko w lesie. W związku z tym, prosimy o nie dawanie dzieciom żadnego kieszonkowego – nie będzie żadnej możliwości na wykorzystanie takich pieniędzy.
Jeśli syn/córka bierze jakieś leki regularnie albo ma potrzebę posiadania czegoś awaryjnego (np. inhalator) to takie leki należy wręczyć drużynowemu z instrukcją podawania. We wszelkich sprawach najlepiej skontaktować się z drużynowymi telefonicznie dzień przed wyjazdem – pod autokarem będzie to trudne ze względu na zachowywanie dystansu.
W razie jakichkolwiek pytań do drużynowych, prosimy o kontakt telefoniczny przed wyjazdem.
Pakowanie TIRa
Jak co roku, będziemy bardzo wdzięczni za pomoc z przygotowaniem naszego sprzętu! Pakowanie ciężarówki na obóz odbywa się 8.08.2020, zaczynamy o godzinie 8:00. Zapraszamy harcerzy oraz rodziców.
W tym roku postaramy się zorganizować pakowanie tak, żeby jak najmniej osób przebywało w pomieszczeniu i na naczepie ciężarówki. Prosimy, żeby każda osoba posiadała ze sobą maseczkę oraz bidon/kubek na wodę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s